Posted by admin | Listopad - 15 - 2017 | Komentowanie nie jest możliwe

Jeśli cierpisz z powodu nieprawidłowej budowy sromu lub innych partii okolic intymnych, masz problem z odczuwaniem przyjemności w życiu intymnym warunkowany modyfikacjami albo uszkodzeniami widocznych na zewnątrz narządów płciowych lub, ze względów estetycznych, chcesz zmienić kształt okolic płciowych – ginekologia plastyczna proponuje dla szereg opcji, które w szybki sposób usuną Twoje bolączki oraz znacząco polepszą komfort życia.

Laser endowaginalny – dla kogo?

Pierwszą spośród bardziej interesujących propozycji ginekologii estetycznej jest użycie lasera, czyli nieinwazyjnej techniki dopochwowej. Leczenie z użyciem Aphrodite polecany bywa w przypadku leczenia zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki warg sromowych, ale też w przypadkach innych nieprawidłowości. Aphrodite może być używany też w przypadku wielu innych bolączek ginekologicznych – dokładne elementy planowanego leczenia i sposób jego dostosowania do konkretnej sprawy ustalane będą w momencie pierwszej wizyty ginekologicznej.

Wyniki leczenia mogą przewyższyć oczekiwania, bowiem zapewnia on powrót naturalnego odczynu pochwy, poprawia jej nawilżenie, zwiększa odczuwanie satysfakcji seksualnej i zmniejsza bolączki powiązane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Całość leczenia może być w zasadzie bezbolesna i niezwykle szybka, Czas gojenia, względem klasycznych sposobów jest niezwykle króciutki, a brak komfortu z tym połączony – nieduży.

Przebieg zabiegu

Cały zabieg to najwyżej 15 minut i jest całkowicie bezbolesny. Bazuje on na wprowadzeniu do pochwy pasma specjalnego lasera, który wywołuje obkurczenie i aktywację włókien kolagenowych. Daje to nadzieję na lepsze funkcjonowanie i usztywnienie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe ustawienie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na macicę, a co za tym idzie – wspiera prawidłowe funkcjonowanie całego narządu.
Efektem jest polepszenie jakości funkcjonowania jak również psychicznej stabilności, a także pewności siebie.
Bezpośrednio po leczeniu prawdopodobny jest natychmiastowy powrót do codziennych czynności.

Sprawdź ofertę:

Ginekolog-Michalik.pl

Masz problem z częstym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie symptomy jak przesuszenie pochwy, jej zapalenie, ból w trakcie stosunku, swędzenie lub pieczenie? Jesteś w trakcie menopauzy i trapią Cię rosnące problemy w czerpaniu przyjemności w stosunkach płciowych? Chciałabyś polepszyć estetykę warg sromowych? Odczuwasz problem z akceptacją estetyki Twoich miejsc intymnych? Jeśli tak to przemyśl laser Aphrodite, jaki w 15 minut potrafi usunąć Twoje bolączki, które dotychczas wydawały się być niemożliwe do rozwiązania.

Inne wpisy:

Comments are closed.